جزئیات بیشتر

کارگاه آموزشي بين المللي " ساختمان هاي انرژی صفر : از طراحي تا اجرا "

19 و 20 اردیبهشت ماه 1397
همراه با اعطای گواهی حضور از طرف دانشگاه اصفهان و شرکت Vela Solaris AG

بخش ساختمان کشور با مصرف بیش از ۴۰ درصد از مصرف انرژی کل، بزرگترین مصرف کننده انرژی کشور می باشد. میانگین مصرف انرژی ساختمان‌های مسکونی به ازای مترمربع زیربنا در هشت اقلیم مختلف ايران حدود ۴۶۰ کیلووات ساعت و برای ساختمان‌های تجاری-اداری حدود ۸۲۰
 کیلووات ساعت بر مترمربع در سال است که تقريباً چهار برابر استاندارهای جهانی می باشد و شاخص‌های مهم انرژی‌ در ساختمان های کشور فاصله زیادی با معیارها و استانداردهای جهانی دارد. طراحی و اجرای ساختمان هاي کم انرژي و انرژی صفر و يا اصلاح و تبدیل ساختمان هاي موجود به ساختمان های کم انرژي يکي از راه هاي برون رفت از بحران فعلي است.

دانشگاه اصفهان و شرکت مهندسین مشاور آرشیدز در راستاي رسالت آموزشي خود، اقدام به برگزاری يک کارگاه آموزشي بین المللی با همکاری شرکت ولاسولاریس سوئیس با هدف انتقال تجربيات و دانش به‌روز جهانی در زمينه طراحي و اجراي ساختمان هاي کم انرژي و انرژی صفر می نماید.

جزئیات بیشتر

کارگاه دیزاین بیلدر


21-22-23 اردیبهشت ماه 1397
همراه با اعطای گواهی حضور از طرف دانشگاه اصفهان

نرم افزار دیزاین بیلدر، نرم افزارتخصصی شبیه سازی انرژی، از پرکاربرد ترین، به روزترین و دقیق ترین نرم افزار های موجود در زمینه انرژی در تمامی دنیا می باشد که امروزه در سطح وسیع در دانشگاه ها و کمپانی های کشور های توسعه یافته استفاده می گردد. از خصوصیات مهم این نرم افزار، استفاده از موتور مدلسازیEnergyPlus  است که توسط دپارتمان انرژی آمریکا توسعه یافته و به عنوان یکی از معتبرترین نرم‌افزارهای مدلسازی انرژی می باشد.

کارگاه مدلسازی انرژی ساختمان ها با نرم افزار دیزاین بیلدر با تدریس آقای دکتر فرشاد نصراللهی طی سه روز از تاریخ 22 تا 24 اردیبهشت ماه سال 97 در دانشگاه اصفهان برگزار می گردد. این کارگاه از کارگاه های جانبی کارگاه بین المللی ساختمان های انرژی صفر می باشد.  
جزئیات بیشتر

کارگاه پلی سان


21 اردیبهشت ماه 1397
همراه با اعطای گواهی حضور از طرف دانشگاه اصفهان و شرکت Vela Solaris AG
و ورژن آموزشی اورجینال نرم افزار Polysun


نرم افزار پلی سان، یکی از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی سیستم های خورشیدی و همچنین سیستم های تاسیساتی شامل پمپ های حرارتی، انرژی زمین گرمایی و غیره می باشد. در این نرم افزار امکان شبیه سازی سیستم های فتوولتائیک، کلکتورهای حرارتی خورشیدی و زمین گرمایی به همراه پیش بینی بازدهی و عملکرد آنها و انجام محاسبات مربوطه وجود دارد.

کارگاه مدلسازی سیستم های خورشیدی با نرم افزار پلی سان با تدریس Andreas Wolf، مدرس شرکت ولاسولاریس سوئیس و با نظارت دکتر فرشاد نصراللهی نماینده رسمی این شرکت در ایران، در تاریخ 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می گردد. 

جزئیات بیشتر

کارگاه انرژی خورشیدی

 

21 اردیبهشت ماه 1397
همراه با اعطای گواهی حضور از طرف دانشگاه اصفهان

کارگاه عملی آشنایی با اصول کار ادوات استفاده کننده انرژی خورشیدی و اندازه گیری تابش خورشید به صورت حضور در آزمایشگاه با تدریس دکتر بهنام مستأجران در تاریخ 21 اردیبهشت ماه 97 در دانشگاه اصفهان برگزار می گردد.


 


 

هزینه های شرکت در کارگاه ها

 


پس از انتخاب کارگاه مورد نظر و نام نویسی اولیه، از طریق پنل پرداخت آنلاین نسبت به واریز هزینه کارگاه اقدام فرمایید.همچنین می توانید به صورت آفلاین هزینه کارگاه را در بانک پرداخت نمایید. اطلاعات پرداخت به صورت آفلاین در پنل پرداخت آفلاین موجود است.
به منوی ثبت نام کارگاه ها مراجعه نمایید.

تاریخ و ساعات برگزاری کارگاه ها

 

محل برگزاری کارگاه ها

 
 

اخبار

مهلت ثبت نام در کارگاه بین المللی ساختمان های انرژی صفر و کارگاه های جانبی تمدید شد. ...

ادامه مطلب

برای تمامی شرکت کنندگان در کارگاه بین المللی ساختمان های انرژی صفر و کارگاه های جانبی گواهی معتبر شرکت در کارگاه (به زبان انگلیسی) صادر می گردد. ...

ادامه مطلب

به منظور آشنایی شرکت کنندگان در کارگاه بین المللی ساختمان های انرژی صفر با چگونگی مدلسازی سیستم های تولید انرژی در ساختمان های انرژی صفر، یک ورژن آموزشی نرم افزار Polysun به آن ها اعطا می گردد. ...

ادامه مطلب

در کارگاه مدلسازی سیستم های خورشیدی با نرم افزار Polysun، ورژن آموزشی اورجینال این نرم افزار به شرکت کنندگان اعطا می شود. ...

ادامه مطلب

شهرداری اصفهان از برگزاری کارگاه بین المللی ساختمان های انرژی صفر در اردیبهشت ماه 97 حمایت می نماید. ...

ادامه مطلب

حضور مدرس شرکت ولاسولاریس سوئیس، شرکت فعال در زمینه سیستم های خورشیدی و ارائه دهنده نرم افزار پلی سان جهت تدریس در کارگاه بین المللی ساختمان های انرژی صفر، در جلسه مورخ 27 دی ماه تصویب و هماهنگی های مورد نیاز با این شرکت انجام گردید. ...

ادامه مطلب